Hakkımızda

Hakkımızda
    Lifter Mühendislik Asansör Limited Şirketi Adem SARITARLA tarafından kurulmuş ve asansör sektöründe yerini almıştır. Asansör sektöründe kendini yenileyerek kurumsal kimliğiyle LİFTER markasını oluşturmuştur.

    Yurtçapında yüzlerce asansör projesini tamamlamış, satış sonrası bakım onarım hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız ayrıca eski asansör sistemlerini de revizyon ve yeni onarımlar ile modernize ederek mevcut standartlar ve güvenlik kurallarına uygun hale getirmektedir.

    Asansör projelendirme ve imalat safhalarında şantiye koşulları, müşteri taleplerini de gözönüne alarak en uygun tasarım ve imalat yapılmaktadır. Asansör kuyusu ve makine dairesi bulunmayan villa, eski bina yapıları için makine dairesiz asansörler, özürlü asansörleri,merdiven tırmanan özürlü platformları proje ve imalatını da yürütmektedir.

    Lifter Mühendislik Asansör Limited Şirketi asansör imalat ve montajlarında komple yerli ya da ithal-yerli malzemeler kullanmaktadır.     LİFTER markası ile daha uzun yıllar sektörde öncü, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız gelişerek devam edecektir.

Muharrem AKSU Şirket Müdürü